O firmě Aktuálně Pronájem lodí Školení Plavby Kontakty
 

Aktuální termíny školení

 

Přihlášení do kurzů

Pro přihlášení do kurzu použijte formulář (zde). Vyplněný formulář odešlete buď elektronicky na adresu info@holidaysailings.cz nebo poštou na adresu Ing. Jiří Stránský, Dukelská 21, 500 02 Hradec Králové

 

Informace o kurzech

Kurz radiotelefonie, SRC

Samostatné vedení plavidel na moři vyžaduje po vůdci plavidla schopnost pracovat rovněž samostatně s radiostanicemi v příslušné námořní oblasti, pro kterou se kvalifikoval. Z tohoto důvodu je nezbytné doplnit průkaz způsobilosti k vedení námořní jachty MD ČR typu C samostatným oprávněním pro ovládání předepsané radiokomunikační výbavy. (více informací).

Kurz pro vedení námoří jachty stupně C

Kurzy pro námořní jachting pro nás provádí v Hradci Králové školící středisko YCC. Předmětem nabídky těchto kurzů jsou jednak kurzy pro vedení námořní jachty na průkaz stupně C Ministerstva dopravy ČR a dále kurzy pro přípravu ke zkoušce na všeobecný příp. omezený průkaz radiotelefonisty a na průkaz SRC (více informací).

Kurz pro vůdce malého plavidla

Absolventi kurzu Vůdce malého plavidla (VMP) získávají oprávnění k vedení malého plavidla na vnitrozemských vodách (motory do 110 kW, základní oplachtění do 80 metrů čtverečných). Větší rozsah oprávnění je možno získat absolvováním jednoduché praktické zkoušky (více informací).

   
  kontakt
  Holiday Sailings
adresa: Tylovo nábřeží 315
Hradec Králové 2
500 02
e-mail: info@holidaysailings.cz
   
  Zdeněk Chmelař
mobil: +420 602 470 973
  Konrád Karlíček
mobil: +420 776 298 121
kontaktní formulář

vaše poptávka

vaše kontaktní údaje (jméno, email, mobil, telefon)

                             
copyright © 2006-2008, Holiday Sailings