O firmě Aktuálně Pronájem lodí Školení Plavby Kontakty
 

Informace o školení

Kurz pro vůdce malého plavidla

Absolventi kurzu Vůdce malého plavidla (VMP) získávají oprávnění k vedení malého plavidla na vnitrozemských vodách (motory do 110 kW, základní oplachtění do 80 metrů čtverečných). Větší rozsah oprávnění je možno získat absolvováním jednoduché praktické zkoušky.

Nástavba kursu Vůdce malého plavidla umožňuje získat navíc mezinárodní průkaz způsobilosti (MPZ). S tímto oprávněním pak můžete vést loď i na moři v režimu tzv. malé příbřežní plavby (denní doba do vzdálenosti 0,75 Nm od pobřeží).

Organizace kurzu: Kursy jsou víkendové. Proškolení na VMP trvá jeden a půl dne, rozšíření na MPZ další jeden den. Základní skripta jsou započtena v ceně kursu. Účastníci mají možnost si během kursu přikoupit další publikace, m.j. Řád plavební bezpečnosti se zkušebními otázkami. Zkoušky jsou teoretické (formou testů, zkušební otázky k dispozici) a probíhají před komisí Státní plavební správy.

Poplatky: Poplatek za absolvování kurzu VMP je 1500 Kč pro jachtaře resp. 1000 Kč pro motoráře. Rozšíření na MPZ stojí 1300 Kč.

Důležité : oba typy průkazů jsou vyžadovány a platí pro vedení člunů v Chorvatsku !


  kontakt
  Holiday Sailings
adresa: Tylovo nábřeží 315
Hradec Králové 2
500 02
e-mail: info@holidaysailings.cz
   
  Zdeněk Chmelař
mobil: +420 602 470 973
  Konrád Karlíček
mobil: +420 776 298 121
kontaktní formulář

vaše poptávka

vaše kontaktní údaje (jméno, email, mobil, telefon)

                             
copyright © 2006-2008, Holiday Sailings